מתן לצמיחה

מתן לצמיחה

חברים וחברות יקרים,
עברו 13 שנה מאז האסון שקרה למשפחת בד"ט , כאשר בתאונת צלילה מצערת הפך מתן לצמח, עד שנפטר לפני שנה.
מתן היה חלק מילדי קהילת "היכל בנימין", בן העיר רעננה ובוגר ישיבה תיכונית ברעננה. ייזכר תמיד כנער מלא חיים, שחוק נעורים, בן אהוב וכעמוד תווך בין חבריו.
 
כל אחד ואחת מהקהילה ליווה את המשפחה בתהליך השיקום כאילו מתן היה בנו. כולנו התפללנו לרפואתו ולשיקומו למרות מצבו הקשה. עתה החליטה המשפחה שזכרו של מתן יונצח בבניית מודל של נתינה, במרכז רפואי 'רעוּת'. פרויקט זה ילווה את משפחות החולים והמשוקמים במרכז הרפואי 'רעוּת' בו שהה מתן למעלה מ 12- שנה. במשך השהות של מתן במרכז הרפואי 'רעוּת', המשפחה חשה את החשיבות בתמיכה מקצועית, סוציאלית ונפשית של המאושפזים ובני משפחותיהם.
 
הפרויקט החדשני "מתן לצמיחה", מבוסס על תכנית מקצועית שעוצבה במרכז הרפואי 'רעות' ושמהותה תכנית לתמיכה רפואית סוציאלית, פסיכולוגית ורוחנית של בני המשפחה במטרה להקל עליהם את טראומת המשבר ולהנחותם ליציאה מהמשבר לצמיחה.
במסגרת הפרויקט יוכשרו מקצועית הצוות המטפל במרכז הרפואי 'רעוּת' בטיפול אינטגרטיבי והוליסטי בחולים ובמשפחותיהם, במטרה לשקמם מהמשבר. התהליך יהיה מובנה ומבוקר ע"פ מדדי הצלחה. משרד הבריאות נתן את ברכתו לפרויקט זה. בפרויקט שותפים המשפחה, המרכז הרפואי 'רעוּת' וחברים שירצו לסייע להפעלת הפרויקט.
 
אנו מבקשים את סיועכם הטוב להצלחת הפרויקט שכרוכים בו משאבים רבים. אנא מלאו פרטיכם על מנת שנוכל לשתפכם בפרויקט זה.
 
חברים וחברי המשפחה ברעננה 
 
מעוניינם לסייע? בבקשה מלאו את הטופס המצורף